jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۵۰۱۸۴   ۲۶ آذر ۱۳۹۳  |  ۰۸:۳۱

دو مرد جوان که با ربودن فردی در یکی از خیابان‌های شهرستان تبریز قصد انتقال او به خارج از شهر را داشتند، دستگیر شدند.

نجات گروگان از دست 2 آدم‌ربا

به گزارش خبرنگار جام‌جم، دوشنبه بیست و چهارم آذر، مردی با پلیس 110 شهرستان تبریز تماس گرفت و خبر داد دو سرنشین یک دستگاه خودروی پراید در شهرک یاغچیان فردی را ربوده و فرار کردند. ماموران یگان امداد پلیس با اطلاع از موضوع، تحقیقات خود را برای دستگیری متهمان آغاز کردند. در ادامه تحقیقات معلوم شد خودرویی که ماموران در تعقیبش هستند، قصد خروج از شهر را دارد.

بنابراین ماموران در نزدیکی یکی از خروجی‌های شهر، خودروی آدم‌ربا‌ها را متوقف و دو متهم را دستگیر کرده و مرد ربوده شده را نیز نجات دادند. با انتقال گروگان و آدم‌ربا‌ها به کلانتری 20 و تحقیق از آنها معلوم شد دو مرد آدم‌ربا مست بوده و ناخواسته شاکی را ربوده‌اند و قصد دیگری در کار نبوده است. با صدور قرار قانونی برای متهمان، آنها برای تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفتند. ‌

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر