jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۸۹۹۵   ۲۳ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۲۲

مرور صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز

سوشا هم شد گلر؟!+تصاویر

جام جم ورزشی: صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز بیست و سوم آذر ماه را اینجا ببینید.

سوشا هم شد گلر؟!+تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، سوشا مکانی و گل های فاجعه باری که مقابل فولاد خورد سوژه داغ تمام روزنامه های ورزشی است. یکی از روزنامه ها درباره درگیری بنگر و مکانی پس از دیدار پرسپولیس و فولاد می نویسد و روزنامه دیگر هم به تردستی سوشا مقابل فولاد اشاره می کند.

مایلی کهن در گفت و گو با ابرار برای نخستین بار از درخشان انتقاد می کند و روزنامه ایران ورزشی از قول درخشان نوشته که "در آسیا له می شویم".

عناوین و تیترهای روزنامه های ورزشی امروز را در ادامه می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها