jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۸۶۳۰   ۲۲ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۴:۰۴

جام جم ورزشی: تکلیف هافبک ملی پوش استقلال هنوز مشخص نیست.

ابهام در وضعیت آندو

به گزارش جام جم ورزشی ، آندرانیک تیموریان هنوز تیم بعدی اش را انتخاب نکرده است. او که روی جدایی از استقلال مصر است تیمهای مختلفی را خواهان خودش می بیند اما هنوز به این نتیجه نرسیده که بعد از استقلال پیراهن کدام تیم را بر تن کند.

آخرین خبر درباره آندو به مصاحبه چند روز قبل مدیرعامل باشگاه ذوب آهن برمی گشت. آذری گفته بود با آندو و برادرش مذاکره کرده و قرار است آنها تا پایان هفته گذشته به او خبر دهند که آیا به اصفهان می روند یا نه. اتفاقی که هنوز رخ نداده.

سرژیک تیموریان برادر آندو می گوید:" ما یکسری کار شخصی داشتیم و تازه بررسی پیشنهادها را شروع کرده ایم. البته این را باید بگویم که هنوز رضایتنامه آندو صادر نشده است."

او در پاسخ به این سئوال که گفته می شود، اولویت تیموریان بازی در تراکتورسازی است، تصریح کرد: برای آندو هیچ تیمی در اولویت قرار ندارد.

(ورزش سه)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها