jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۶۶۸۸   ۱۶ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۲۰

مرور صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز

پرسپولیس پلیسی +تصاویر

جام جم ورزشی: صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز شانزدهم آذر ماه را اینجا ببینید.

پرسپولیس پلیسی +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، بازداشت حمیدرضا سیاسی مدیرعامل پرسپولیس بازتاب فراوانی در روزنامه های ورزشی داشته است. دیدار خیریه یاران عادل فردوسی پور با یاران علی کریمی نیز از دیگر موضوعاتی است که به تیتر یک برخی از روزنامه ها تبدیل شده است. روزنامه خبر ورزشی از احتمال کسر شش امتیاز از پرسپولیس به دلیل بدهی به وحید هاشمیان خبر می دهد. روزنامه نود نیز افشاگری معاون رئیس جمهور سابق درباره مجوز وی برای مربی گری علی دایی در پرسپولیس را تیتر نخست خود کرده است. روزنامه گل نیز یکی از بزرگ ترین سرباز فراری های فوتبال ایران را بر روی جلد خود برده؛ مهرداد پولادی.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر