jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۵۹۳۵   ۱۴ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۲:۰۲

جام جم ورزشی: کارت زردی که لیونل مسی در دیدار با والنسیا گرفته بود پاک شد و این کارت زرد دیگر در سوابق وی وجود ندارد.

کارت زرد مسی "پاک" شد

به گزارش جام جم ورزشی ، لیونل مسی در دیدار با والنسیا به دلیل اتلاف وقت با کارت زرد مواجه شد اما با بازبینی فیلم مشخص شده که وی به دلیل برخورد یک بطری به سرش دچار مشکل شده بود و قصد اتلاف وقت را نداشته است.

کمیته رقابتهای فدراسیون فوتبال اسپانیا درخواست اعتراض اولیه باشگاه بارسلونا را رد کرد، اما این باشگاه به کمیته استیناف اعتراض کرد که این کمیته به نفع آنها رای داد.

این کمیته اعلام کرد که تلف کردن وقت عمدی از طرف مسی مشاهده نکرده است و این رفتار او فقط واکنش طبیعی نسبت به رفتار خشونت آمیز یک تماشاگر بوده است.

مسی در دقیقه 94 بازی با هم تیمی های خود در حال شادی پس از گل بود که یک بطری پلاستیکی از جایگاه تماشاگران به سر او برخورد کرد.

معاینه این بازیکن بعد از بازی توسط کادر پزشکی بارسلونا مصدومیتی را نشان نداد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر