jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۵۹۳۵   ۱۴ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۲:۰۲

جام جم ورزشی: کارت زردی که لیونل مسی در دیدار با والنسیا گرفته بود پاک شد و این کارت زرد دیگر در سوابق وی وجود ندارد.

کارت زرد مسی "پاک" شد

به گزارش جام جم ورزشی ، لیونل مسی در دیدار با والنسیا به دلیل اتلاف وقت با کارت زرد مواجه شد اما با بازبینی فیلم مشخص شده که وی به دلیل برخورد یک بطری به سرش دچار مشکل شده بود و قصد اتلاف وقت را نداشته است.

کمیته رقابتهای فدراسیون فوتبال اسپانیا درخواست اعتراض اولیه باشگاه بارسلونا را رد کرد، اما این باشگاه به کمیته استیناف اعتراض کرد که این کمیته به نفع آنها رای داد.

این کمیته اعلام کرد که تلف کردن وقت عمدی از طرف مسی مشاهده نکرده است و این رفتار او فقط واکنش طبیعی نسبت به رفتار خشونت آمیز یک تماشاگر بوده است.

مسی در دقیقه 94 بازی با هم تیمی های خود در حال شادی پس از گل بود که یک بطری پلاستیکی از جایگاه تماشاگران به سر او برخورد کرد.

معاینه این بازیکن بعد از بازی توسط کادر پزشکی بارسلونا مصدومیتی را نشان نداد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها