jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۷۴۲۹۸۸ ۰۶ آذر ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

مستند «میراث مجید» که در قالب فیلم مستند به زندگی شهید مجید شهریاری، یکی از شهدای هسته‌ای کشورمان می‌پردازد، در نشست این هفته فیلمسازان جوان سینمای انقلاب با حضور فریدون عباسی، رئیس سابق سازمان انرژی اتمی ایران، اکران و بررسی می‌شود.

به گزارش مهر، مستند «میراث مجید» به کارگردانی مصطفی آتشمرد روایت زندگی شهید شهریاری است که از مهم‌ترین دانشمندان هسته‌ای کشور و نفر اصلی غنی‌‌سازی 20 درصد از سوی ایران محسوب می‌شود. در این مستند، منش و روش شهید شهریاری در زندگی شخصی و علمی از زبان خانواده، همکاران و دانشجویان او بیان می‌شود.

این مستند برگزیده بخش «روایت شهادت» در چهارمین جشنواره مردمی «فیلم عمار» است.

بیست و چهارمین نشست فیلمسازان جوان سینمای انقلاب از ساعت 15 و 30 دقیقه امروز در محل حسینیه هنر واقع در خیابان 16 آذر، برگزار می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هراس از قدرتمند شدن سوریه

هراس از قدرتمند شدن سوریه

اعلام نظر نخست وزیر سوریه در مورد هدف قرار گرفتن هفت نفتکش که به سمت این کشور در حال حرکت بودند نگرانی‌هایی را دامن زده است.

زمان مناسب برای قطع زنجیره انتقال

زمان مناسب برای قطع زنجیره انتقال

برای کنترل و مهار یک بیماری که تبدیل به اپیدمی شده باید ماهیت بیولوژیک عامل بیماری‌زا را به‌خوبی بشناسیم و نسبت به وضعیت اپیدمیولوژیک آن بیماری نیز آگاهی نسبی داشته باشیم.

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

درست از زمانی که دو خواهر یا دو برادر دوقلوی همسان به دنیا می‌آیند از طرف پدر و مادر و دیگر افراد تناسباتی برایشان در نظر گرفته می‌شود؛ لباس‌های شبیه هم، هدیه‌های کاملا مشابه و برخوردهایی یکسان. در واقع به‌طور ناخودآگاه دو فرزند دوقلو با همدیگر بزرگ می‌شوند در صورتی که ممکن است از خیلی جهات تفاوت‌هایی با هم داشته باشند.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر