jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۲۴۰۴   ۰۴ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۲:۳۳

توافق با شماره 14 استقلال در دفتر مرکزی

تیموریان با پدیده داخلی بست؟!

جام جم ورزشی: به نظر می‌رسد آندرانیک تیموریان در یک قدمی حضور در پدیده خراسان قرار دارد.

تیموریان با پدیده داخلی بست؟!

پس از اختلاف نظرهایی که میان آندرانیک تیموریان و باشگاه استقلال در چند وقت اخیر رخ داده به نظر می‌رسد روزهای آخر همکاری این دو را شاهد باشیم.

از مشهد خبر می‌رسد که آندرانیک تیموریان در یک قدمی حضور در پدیده خراسان است صحبت از امضای قرارداد داخلی میان طرفین به گوش می‌رسد.

تیموریان پس از دربی 79 در جمع خبرنگاران اعلام کرد که اگر باشگاه استقلال پولش را ندهد از این تیم جدا می‌شود و حالا به نظر می‌رسد برای نیم فصل حضور در پدیده مبلغ بالغی بر 500 میلیون تومان دریافت خواهد کرد.

هر چند که روز گذشته مصاحبه‌ای از تیموریان نقل شد مبنی بر اینکه ناراحتی او از استقلال به خاطر مسائل مالی نیست و به خاطر بحث رفتاری گلایه دارد اما هر چه هست به نظر این روزها رابطه تیموریان با استقلال خیلی هم خوب نیست.

در همین رابطه سیدهاشم حسینی سرپرست پدیده خراسان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس گفت: با تیموریان صحبت‌هایی انجام داده‌ایم اما هنوز قراردادی امضا نشده است و همه چیز امروز مشخص خواهد شد.

وی ادامه داد: ما شدیدا به دنبال حضور تیموریان در پدیده هستیم و او هم به آمدن به پدیده و زندگی در مشهد ابراز علاقه کرده چرا که سابقه بازی در ابومسلم را دارد و خودش هم گفته که به زندگی در مشهد علاقمند است.

سرپرست پدیده در باره اینکه گفته می‌شود تیموریان شب گذشته با باشگاه پدیده قرارداد داخلی بسته تصریح کرد: شاید دیشب تیموریان به دفتر مرکزی ما در تهران رفته باشد اما خود من آخرین باری که آندو را دیدم از تلویزیون و در دربی بود!

(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها