پورشه درست قبل از شروع نمایشگاه لس آنجلس از مدل 2015 کاین GTS رونمایی کرده است. این اتومبیل به یک پکیج «Sport Design» مجهز شده که در آن از رینگ های بزرگ تر و سپرهای اسپرتی تری استفاده شده است.همچنین در این مدل از سیستم اگزوز اسپرت، ترمزهای جدید و تقویت شده و از سیستم تعلیق «PASM» استفاده شده است.
کد خبر: ۷۴۱۱۷۳
پورشه کاین GTS رونمایی شد + فیلم

در داخل کابین تغییرات زیادی به چشم نمی خورد ولی در آن از صندلی های اسپرت «Alvantara» با روکش چرمی و لوگوی «GTS» استفاده شده است.

پورشه کاین GTS به یک پیشرانه 6 سیلندر 3.6 لیتری توئین توربو مجهز شده که می تواند حداکثر 440 اسب بخار و 600 نیوتن متر را تولید کند.

اگر این اعداد را با مدل قبلی مقایسه کنید متوجه می شوید که این مدل جدید 20 اسب بخار و 85 نیوتن متر بیش از مدل قبلی قدرت تولید می کند.

تمامی این نیرو موجب می شود تا مدل جدید GTS بتواند در 5.2 ثانیه به مرز صد کیلومتر در ساعت برسد و اگر پکیج «Sport Chrono» را نصب کنید این عدد به 5.1 ثانیه نیز می رسد. حداکثر سرعت این شاسی بلند معروف آلمانی نیز 262 کیلومتر در ساعت است.

از مدل GTS که بگذریم، در نمایشگاه لس آنجلس، پورشه قصد دارد نمونه پایه کاین را نیز معرفی کند. این اتومبیل به یک پیشرانه 6 سیلندر 3.6 لیتری مجهز شده که می تواند حداکثر 300 اسب بخار را به کمک گیربکس 8 سرعته تیپ ترونیک «S» تولید کند و در 7.7 ثانیه به مرز صد کیلومتر در ساعت برسد.
مدل های 2015 از انواع کاین از فوریه به بازار آلمان عرضه می شود و نمونه پایه کاین حدود 65 هزار یورو و مدل GTS بیش از 98 هزار یورو قیمت خواهد داشت.

فیلم بررسی این اتومبیل توسط «والتر روهرل» (Walter Röhrl) را مشاهده کنید.(خودروبانک)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها