jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۳۸۸۱   ۱۰ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۱:۳۳

یک احتمال کاملا جدی

لیگ برتر در آستانه تعطیلی!

جام جم ورزشی: دور از ذهن نیست فدراسیون فوتبال تا مشخص شدن وضعیت حق پخش تصمیم به تعطیلی بازی های لیگ برتر بگیرد.

لیگ برتر در آستانه تعطیلی!

اعتراض ها به فدراسیون فوتبال به خاطر عدم پخش بازی های لیگ برتر آغاز شده، استارت را تیم ملوان زده که در نامه ای به سازمان لیگ برتر خواستار شده تا روشن شدن وضعیت حق پخش، بازی های این تیم به تاخیر بیافتد چون اسپانسر باشگاه ملوان دیگر راضی به هزینه کردن برای این تیم نیست.

رفته رفته داد شرکت تبلیغاتی طرف قرارداد با فدراسیون فوتبال هم در می آید! چون این شرکت با سازمان لیگ برتر قرارداد 160 میلیارد تومانی برای دو فصل منعقد کرده و حال برندهایی که با این شرکت طرف قرارداد هستند خواستار کاهش پرداختی های خود برای تبلیغ شده اند چون دو هفته ای است که برندشان در استادیوم ها تبلیغ می شود و از سویی تعداد تماشاگرانی که برای تماشای بازی های به استادیوم ها می روند بسیار اندک است.

این اعتراض ها شاید منجر به این شود که فدراسیون فوتبال در تصمیمی تازه بازی های لیگ برتر را تا روشن شدن وضیعت حق پخش تعطیل کند! این خبر کاملا جدی است و دور از ذهن نیست بازی های هفته چهاردهم پخش نشود.

نکته جالب اینکه غلامرضا بهروان، رئیس کمیته مسابقات در تازه ترین مصاحبه خود مدعی شده است که اگر دولت خواستار پخش بازی های لیگ برتر شود این سازمان به دوربین های صدا و سیما اجازه ورود به استادیوم ها را خواهد داد.

(ورزش سه)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها