دیدارهای هفته نهم سری آ دیشب با انجام 8 دیدار دنبال شد و در مهمترین دیدار، تیم یوونتوس با شکست 1-0 مقابل جنوا، صدر جدول را از دست داد.
کد خبر: ۷۳۳۳۶۸
شکست یوونتوس، پیروزی رم

به گزارش جام جم ورزشی ، در دیگر دیدار مهم، رم توانست با پیروزی 2-0 مقابل چزنا، به صدر جدول صعود کند.
دیدار یوونتوس و جنوا که در ورزشگاه جورجیو فراریس برگزار شد، تا ثانیه های پایانی بدون گل در جریان بود که لوکا آنتونینی، دروازه بوفون را باز کرد تا یوونتوسی ها یک شکست غیرمنتظره را تجربه کنند. این اولین شکست این فصل بیانکونری در سری A بود.
اما رمی ها خیلی زود توانستند دروازه چزنا را با گل دقیقه 8 ماتیا دسترو باز کنند. در ادامه شاگردان گارسیا دروازه شان را بسته نگه داشتند تا اینکه دنیله ده روسی در دقیقه 81 یک بار دروازه میزبان را گشود تا پیروزی رم قطعی شود. با این پیروزی رم 22 امتیازی شد و به لطف تفاضل گل بهتر نسبت به یوونتوس، در صدر جدول قرار گرفت.
میلان هم که میهمان کالیاری بود، به تساوی 1-1 رضایت داد. ابتدا میزبان با گل دقیقه 24 ویکتور ایبارو پیش افتاد اما بونا ونتورا در دقیقه 34 کار را به تساوی کشید. این نتیجه تا پایان پا بر جا ماند.
اینتر هم که در چند هفته اخیر اصلا نتایج خوبی کسب نکرده بود، با پنالتی دقیقه 90 ایکاردی، از سد سمپدوریا گذشت و به سه امتیاز ارزشمند این دیدار رسید.

نتایج سایر دیدارها:

آتالانتا 1-1 ناپولی

فیورنتینا 3-0 اودینزه

پالرمو 1-0 کیه وو

تورینو 1-0 پارما

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها