jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۲۸۲۳۵   ۲۵ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۷:۵۱

مجموعه «کلاه قرمزی» که جمعه ها مهمان منازل مخاطبان شبکه دو سیماست، جمعه 25 مهر فامیل دور را داماد می کند.

«فامیل دور» جمعه داماد می شود!

این مجموعه از چهار آیتم تشکیل شده که در آیتم اول خواهیم دید: خانم بزرگ برای فامیل دور به خواستگاری می رود و این خبر را به فامیل دور هم می دهند. اسم عروس، «دوره» است. در آیتم دوم، کلاه قرمزی و پسرعمه زا از مجری در مورد نحوه گفتگوی عروس و داماد پیش از ازدواج و در مراسم خواستگاری سؤال می کنند و مجری هم به شیوه کودکانه پاسخ آنها را می دهد. در بخشی از اتاق هم فامیل دور با دوره در حال صحبت کردن هستند.

در آیتم سوم برنامه، کلاه قرمزی تکالیف مدرسه اش را انجام نداده و به دلیل شیطنت گوسفند و سایر عروسکها، تکالیف او انجام نشده است. مجری با عروسکها در این زمینه صحبت می کند که در موقع انجام تکالیف مزاحم دوستشان نشوند. در آیتم چهارم هم عروسی فامیل دور با دوره نشان داده می شود و تمام عروسکها دور کیک عروسی جمع هستند و شادی می کنند.

مجموعه «کلاه قرمزی» کاری از گروه کودک و خردسال شبکه دو سیماست که جمعه ها و ایام تعطیل ساعت 10:45 به روی آنتن شبکه دو می رود. (روابط عمومی شبکه دو)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر