jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۳۰۶۶   ۰۸ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۷:۵۰

علی دایی این روزها که از فوتبال دور است غالب اوقاتش را با دخترش نورا سپری می کند.

علی دایی این روزها چه می کند؟

بعد از پایان هفته هفتم و شکست مقابل تراکتورسازی بود که علی دایی با آن وضعیت از باشگاه پرسپولیس اخراج شد تا دوران استراحت و دوری از فوتبال را آغاز کند. اما خیلی ها دوست دارند بدانند دایی در دوران استراحت چه می کند؟ دایی این روزها، بیشتر از هر زمان دیگری کنار دخترش نورا است. او نورا را در کلاس های مختلف زبان، اعم از انگلیسی و فرانسوی ثبت نام کرده و برایش معلم خصوصی گرفته است. برخی اوقات نورا را به کلاس می برد و حواسش کامل به دخترش است.

دایی بیزنس هم می کند. او به تولیدی هایش نمی رود، چون کارهای تولیدی را به دوستانش سپرده و بیشتر تلفنی از اوضاع و احوال کار باخبر می شود. هر یک از برادران او هم یک نمایندگی دارند و در فروش تولیدی دایی فعالیت می کنند. دایی تمام کارهایش را خیلی زود انجام می دهد تا به نورا برسد. تمام دغدغه این روزهای شهریار، بودن در کنار نورا است. نزدیکان دایی می گویند تا به حال هیچ پدری را ندیده ایم که تا این حد به دخترش علاقه داشته باشد. به همین دلیل دایی، اوقات فراغت این روزهای خود را فقط با نورا سر می کند. شاید در آینده ای نزدیک و فعالیت دوباره در فوتبال از این اوقات فراغت، دیگر نصیبش نشود. (ورزش سه)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها