jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۲۲۴۸۲   ۰۷ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۹:۳۸

سرمربی سابق پرسپولیس به لیگ آذربایجان می رود؟

پیشنهاد یک تیم خارجی به علی دایی

جام جم ورزشی: آخرین اخبار درباره علی دایی حاکی از آن است که وی با یک تیم آذربایجانی به نام نفتچی باکو وارد مذاکره شده و حتی توافقاتی هم کرده است.

پیشنهاد یک تیم خارجی به علی دایی

به گزارش جام جم ورزشی، علی دایی که چندی پیش از هدایت تیم فوتبال پرسپولیس کنار گذاشته شد و راه خانه اش را در پیش گرفت گویا می خواهد خیلی زود به عرصه مربیگری برگردد. او اگرچه مدعی است که می خواهد استراحت کند اما شنیده شده این مربی با یک تیم خارجی از لیگ آذربایجان مذاکراتی کرده و اصلا بعید نیست طی روزهای آتی وارد فاز عقد قرارداد با این تیم شود.

تیمی که دایی با آن مذاکراتی داشته نفتچی باکو است. این تیم یکی از تیم های قدیمی فوتبال کشور آذربایجان است و فصل گذشته در لیگ برتر به مقام چهارم رسید.

این تیم اکنون مذاکراتی را با علی دایی آغاز کرده است و اخبار رسیده حاکی از آن است که این باشگاه با سرمربی سابق پرسپولیس توافقاتی هم داشته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها