jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۲۲۴۸۲   ۰۷ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۹:۳۸

سرمربی سابق پرسپولیس به لیگ آذربایجان می رود؟

پیشنهاد یک تیم خارجی به علی دایی

جام جم ورزشی: آخرین اخبار درباره علی دایی حاکی از آن است که وی با یک تیم آذربایجانی به نام نفتچی باکو وارد مذاکره شده و حتی توافقاتی هم کرده است.

پیشنهاد یک تیم خارجی به علی دایی

به گزارش جام جم ورزشی، علی دایی که چندی پیش از هدایت تیم فوتبال پرسپولیس کنار گذاشته شد و راه خانه اش را در پیش گرفت گویا می خواهد خیلی زود به عرصه مربیگری برگردد. او اگرچه مدعی است که می خواهد استراحت کند اما شنیده شده این مربی با یک تیم خارجی از لیگ آذربایجان مذاکراتی کرده و اصلا بعید نیست طی روزهای آتی وارد فاز عقد قرارداد با این تیم شود.

تیمی که دایی با آن مذاکراتی داشته نفتچی باکو است. این تیم یکی از تیم های قدیمی فوتبال کشور آذربایجان است و فصل گذشته در لیگ برتر به مقام چهارم رسید.

این تیم اکنون مذاکراتی را با علی دایی آغاز کرده است و اخبار رسیده حاکی از آن است که این باشگاه با سرمربی سابق پرسپولیس توافقاتی هم داشته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر