jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۱۶۳۸۱   ۲۲ شهريور ۱۳۹۳  |  ۰۹:۲۴

هفته سوم لالیگا

تساوی آلمریا و کوردوبا

جام جم ورزشی: هفته سوم رقابتهای فوتبال باشگاهی اسپانیا با تساوی تیم‌های آلمریا و کوردوبا آغاز شد.

تساوی آلمریا و کوردوبا

هفته سوم از رقابتهای باشگاهی اسپانیا بامداد امروز شنبه با برگزاری دیدار تیم‌های آلمریا و کوردوبا آغاز شد که در پایان تلاش دو تیم برای کسب پیروزی بی‌نتیجه ماند و تساوی یک بر یک نتیجه‌ای بود که روی اسکوربورد ورزشگاه ثبت شد. ادگار مندز در دقیقه 12 آلمریا را پیش انداخت اما فدریکو کارتابیا در دقیقه گل تساوی تیم مهمان را به ثمر رساند.

در ادامه این مسابقات ساعت 18:30 روز شنبه بارسلونا به مصاف بیلبائو می‌رود. سلتاویگو و سوسیه داد هم از ساعت 20:30 پیکار می‌کنند و دربی شهر مادرید هم راس ساعت 22:30 در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر