jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۸۵۱۰   ۰۱ شهريور ۱۳۹۳  |  ۰۹:۵۲

جام جم ورزشی:رضا قوچان نژاد که یکی از خریدهای گران قیمت باشگاه الکویت است باز هم فرصت گلزنی را برای تیمش از دست داد.

ادامه گل نزنی های گوچی در الکویت

به گزارش جام جم ورزشی ، فصل جدید رقابت‌های لیگ کویت با انجام سه دیدار آغاز شد که در حساس‌ترین بازی الکویت که رضا قوچان نژاد را در اختیار داشت موفق شد با دو گل السالمیه را شکست دهد.

گل‌های الکویت را در این دیدار خانگی شادی الهمامی در دقیقه 12 و ولید علی بازیکن سابق استقلال در دقیقه 45 به ثمر رساندند.

قوچان‌نژاد در این دیدار در ترکیب اصلی تیمش به میدان رفت و دو فرصت گلزنی بسیار خوب را از دست داد. این سومین بازی است که این بازیکن ایرانی در ترکیب الکویت به میدان می‌رود و موفق به گلزنی نمی‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها