jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۰۷۶۷۵   ۲۹ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۱:۴۸

تیم ملی برای جام ملت ها جوان می شود

پایان کار نکونام در تیم ملی؟!

جام جم ورزشی: کفاشیان از کروش درخواست کرده برای جام ملت های 2015 استرالیا تیم ملی را جوان کند.

پایان کار نکونام در تیم ملی؟!

به گزارش جام جم ورزشی، دیگر مثل سابق نیست که فدراسیون فوتبال در زمینه امور فنی تیم ملی حتی به کارلوس کروش توصیه هم نکند. حالا که قرار است کروش برای چهار سال دیگر سرمربی تیم ملی باشد، فدراسیون فوتبال از او انتطارات ویژه ای دارد.

علی کفاشیان درباره جوانگرایی در تیم ملی گفته: از کروش خواسته شده در رقابت های جام ملت ها در استرالیا جوانگرایی کند و تیم را برای جام جهانی بعدی آماده کند، در عین حالی که رتبه و دفاع از فوتبال ایران نیز برای ما مهم است. باید نگرشی مثل تیم امید که برای رقابت های آسیایی خواهد رفت داشته باشیم که حدود 65 درصد آن تیم المپیک و 20 تا 30 درصد نیز تیم زیر 22 سال است و تیم جوانی اعزام می شود.

البته از هم اکنون بحث های زیادی درباره تیم جوان شده ایران به گوش می رسد و بازیکنان با تجربه ای که قرار است به دلیل این جوانگرایی برای همیشه به کار خود در تیم ملی پایان بدهند. جواد نکونام یکی از همین گزینه هاست. البته باید دید کروش چقدر برای کنار گذاشتن کاپیتان تیمش تمایل دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها