jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۰۷۶۷۵   ۲۹ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۱:۴۸

تیم ملی برای جام ملت ها جوان می شود

پایان کار نکونام در تیم ملی؟!

جام جم ورزشی: کفاشیان از کروش درخواست کرده برای جام ملت های 2015 استرالیا تیم ملی را جوان کند.

پایان کار نکونام در تیم ملی؟!

به گزارش جام جم ورزشی، دیگر مثل سابق نیست که فدراسیون فوتبال در زمینه امور فنی تیم ملی حتی به کارلوس کروش توصیه هم نکند. حالا که قرار است کروش برای چهار سال دیگر سرمربی تیم ملی باشد، فدراسیون فوتبال از او انتطارات ویژه ای دارد.

علی کفاشیان درباره جوانگرایی در تیم ملی گفته: از کروش خواسته شده در رقابت های جام ملت ها در استرالیا جوانگرایی کند و تیم را برای جام جهانی بعدی آماده کند، در عین حالی که رتبه و دفاع از فوتبال ایران نیز برای ما مهم است. باید نگرشی مثل تیم امید که برای رقابت های آسیایی خواهد رفت داشته باشیم که حدود 65 درصد آن تیم المپیک و 20 تا 30 درصد نیز تیم زیر 22 سال است و تیم جوانی اعزام می شود.

البته از هم اکنون بحث های زیادی درباره تیم جوان شده ایران به گوش می رسد و بازیکنان با تجربه ای که قرار است به دلیل این جوانگرایی برای همیشه به کار خود در تیم ملی پایان بدهند. جواد نکونام یکی از همین گزینه هاست. البته باید دید کروش چقدر برای کنار گذاشتن کاپیتان تیمش تمایل دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها