jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۰۷۶۶۰   ۲۹ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۱:۰۴

جام جم ورزشی: دست به دست شدن بازوبند کاپیتانی در طول بازی فقط مختص باشگاه استقلال نیست و همنام خوزستانی این تیم هم در بازی دیشب خود سه کاپیتان داشته است.

سه کاپیتان در یک مسابقه!

حتما در جریان هستید که استقلال در طول هفته های گذشته حداقل دو کاپیتان و گاهی سه کاپیتان داشته است. کاپیتان اول استقلال آرش برهانی است که بعد از خروج او از زمین مسابقه، بازوبند به خسرو حیدری می رسد. اگر هم خسرو از زمین بیرون رود بازوبند کاپیتانی روی دست هاشم بیگ زاده یا آندو بسته می شود.

در بازی دیشب استقلال مقابل سایپا هم همین ماجرا تکرار شد و بعد از تعویض آرش برهانی، بازوبند به خسرو رسید. جالب اینکه در دربی اهواز هم چنین اتفاقی برای تیم عبدالله ویسی افتاده است.

خنیفر کاپیتان اول استقلال خوزستان در بازی دیشب اخراج شد تا بازوبند به محمدرضا مهدوی برسد. وقتی هم که او تعویض شد، بازوبند روی دستان مجید حیدری بسته شد تا استقلال خوزستان در دربی اهواز سه کاپیتان داشته باشد.(آی اسپورت)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها