jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۹۶۷۱۸   ۲۵ تير ۱۳۹۳  |  ۱۷:۵۸

قیمت برخی انواع میز کامپیوتر

قیمت برخی از انواع گوشت چرخ کرده بسته‌بندی

اگر شما هم از آن افرادی هستید که به دلیل بی‌حوصلگی یا مشغله زیاد مجال رفتن به قصابی را ندارید یا وقت نمی‌کنید گوشت را در خانه چرخ کنید، نگاهی به آخرین قیمت‌های گوشت چرخ‌کرده بسته‌بندی، به نظر مفید می‌رسد. در جدول زیر قیمت برخی از انواع گوشت چرخ‌کرده از کارخانجات مختلف را مشاهده می‌کنید.

نرخ انواع لبنیات را با افزایش‌های جدید بخوانید

از شنبه این هفته کارخانه‌های لبنی قیمت برخی دیگر از اقلام لبنی را افزایش دادند تا پس از شیر و ماست، فهرست قیمت‌های جدید لبنیات تکمیل شود.

محمد فربد، عضو هیات مدیره انجمن صنفی صنایع لبنی در این باره اعلام کرد: براساس کشش بازار و تصمیم‌گیری اعضا مقرر شد قیمت شیر کیسه‌ای 900 سی‌سی کم‌چرب از 1250 تومان به حدود 1400 تا 1500 تومان، خامه 100 گرمی از 1100 تومان به 1200 تومان، پنیر 400UF گرمی از 3700 تومان به حدود 4200 تا 4300 تومان، ماست دبه‌ای 5/2 کیلویی پرچرب از 6500 تومان به حدود 7500 تومان و شیر بطری‌ پرچرب یک لیتری از 2000 تومان به 2300 تومان افزایش یابد.

همچنین کارخانه‌های صنایع لبنی قیمت انواع پنیر 400 گرمی را حدود 13 درصد افزایش دادند که البته قیمت انواع پنیر 400 گرمی در قالب برند‌های مختلف متفاوت است، به گونه‌ای که یکی از برند‌های معتبر قیمت پنیر 400 گرمی را از 3600 تومان به 4200 تومان و دیگر کارخانه قیمت همین محصول را در بسته‌های 400 گرمی از 4000 تومان به 4600 تومان افزایش داده است. البته برخی از کارخانه‌های لبنی که سهم کمتری از بازار را در اختیار دارند قیمت پنیر 400 گرمی‌شان نیز پایین‌تر از قیمت محصولات کارخانه‌های معتبر است و آنها قیمت پنیر 400 گرمی را از 3200 تومان به 3700 تومان تغییر دادند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر