jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۹۵۵۸۸   ۲۲ تير ۱۳۹۳  |  ۲۲:۳۳

مرجانه گلچین بازیگر سریال شاهگوش گفت: تمام نقش‌هایی که به او پیشنهاد می‌شود، طنز است، این در حالی است که او تمایل دارد نقش‌های جدی را هم بازی کند.

گلچین درباره فیلمنامه‌هایی که به او پیشنهاد می‌شود، اظهار کرد: فیلمنامه‌های زیادی به من پیشنهاد می‌شود اما وقتی آنها را می‌خوانم هیچ‌کدام آن‌قدر جذاب نیستند که مرا متقاعد کنند.

وی گفت: هیچ‌کدام از فیلمنامه‌ها متنی جدی ندارد و همه کمدی است و من همچنان منتظر پیشنهاد یک نقش خوب و جدی هستم.گلچین با اشاره به این نکته که در جوانی در فیلم‌های ملودرام و جدی بازی کرده است، یادآور شد: اما نمی‌دانم چرا کارگردانانی که از توانایی من در بازی در آثار جدی مطلع هستند این ‌گونه نقش‌ها را به من پیشنهاد نمی‌‌دهند.

وی با اشاره به حضور موفقش در کارهای کمدی، تأکید کرد: بازیگر معمولا به سمت کارهایی می‌رود که برای مخاطب و منتقدان جذاب باشد و مورد توجه قرار بگیرد. خوشحالم که در این سال‌ها همیشه کارم مورد توجه منتقدان و جشنواره‌ها و مردم قرار گرفته است و تقریبا هر سال برای بازی در یک نقش جایزه‌ای گرفته‌ام و این اتفاق انرژی زیادی به من می‌دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر