jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۹۴۸۷۹   ۲۱ تير ۱۳۹۳  |  ۱۶:۰۴

هومن حاج‌عبداللهی ازجمله مجریان برنامه جشن رمضان شبکه پنج سیماست. او مجری جدید این برنامه است که با کاظم احمد‌زاده اجرای این برنامه را به عهده دارند. او درباره این‌که برای آمدن به این برنامه از مجری قبلی رخصت گرفته است یا نه به صبا گفته است: نه! من با ایشان صحبتی نداشته‌ام، چون آقای احمد‌زاده تهیه‌کننده این برنامه است و ایشان تعیین می‌کند چه کسی همراهشان باشد.

آقای احمد‌زاده به من گفتند بیا و برای همین به این گروه پیوستم. وقتی مدیر گروهم به من می‌گوید بیا این برنامه را اجرا کن، نمی‌توانم بگویم اجازه بدهید من بروم از فلانی اجازه و رخصت بگیرم! کار ما حرفه‌ای است و برنمی‌تابد از این کارها بکنیم. من مجری هستم و مدیر گروه وقتی به من پیشنهاد اجرا در این برنامه را می‌دهد نباید ناز کنم یا نق و نوق کنم و چوب لای چرخ دیگران بگذارم که کار روی زمین بماند. آدم نباید برای برنامه حاشیه به وجود بیاورد، به من ربطی ندارد فلانی با فلانی نمی‌سازد یا کسی می‌خواهد آن یکی نباشد. من کار خودم را به‌عنوان یک مجری حرفه‌ای انجام می‌دهم. ضمن این‌که اگر من پیشنهاد اجرا را قبول نمی‌کردم، شبکه منتظر من نمی‌ایستاد و کس دیگری را انتخاب می‌کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

انتظار و ایده‌آل ایران این است که آمریکا و غرب براساس چارچوب‌ها و قواعد بین‌المللی به تعهدات خود در قبال ایران و توافق برجام عمل کنند.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر