Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۹۱۲۱۴ ۱۱ تير ۱۳۹۳  |  ۱۴:۳۵

گرد مولر بازیکن افسانه ای فوتبال آلمان سال ها پیش به ایران آمد.

گرد مولر و مجید حلوایی در یک قاب

به گزارش جام جم ورزشی ؛ تصویر فوق گرد مولر (گلزن افسانه ای فوتبال آلمان) ملقب به بمب افکن ژرمن ها را در کنار مجید حلوایی بازیکن سالهای دور پاس و تیم ملی ایران (زننده گل تاریخی به برزیل در المپیک1972مونیخ) در ورزشگاه آزادی تهران پیش از دیدار دوستانه تیم های بایرن مونیخ و منتخب تهران نشان می دهد. تیم بایرن مونیخ آلمان با ستارگان خود در اوایل تابستان سال 1351 به ایران آمد و دو دیدار دوستانه با تیم های منتخب تهران و پاس تهران انجام داد که در دیدار اول در برابر منتخب تهران 6-3شکست سنگینی را متحمل شد و در دیدار دوم در برابر تیم پاس با نتیجه 1-1 متوقف شد. دیدار نخست در ورزشگاه آزادی و دیدار دوم در ورزشگاه امجدیه برگزار شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر