jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۶۹۰۶۵۲   ۱۰ تير ۱۳۹۳  |  ۰۹:۰۸

خوشبختانه با نفوذ جریان‌های خنک به سمت نوار شمالی کشور، نه‌فقط از گرم‌تر شدن هوا در کشور جلوگیری شده است؛ بلکه بتدریج و طی روزهای آینده شاهد کاهش تدریجی دما خواهیم بود.

از شدت گرما کاسته می‌شود

دیروز: در شمال غرب، سواحل دریای خزر، ارتفاع‌های البرز مرکزی و مناطقی از جنوب شرق، رشد ابر، رگبار پراکنده، آذرخش و وزش باد رخ داد. در دیگر مناطق، وزش باد و گرد و خاک پدیده چیره بود.

امروز: پیش‌بینی می‌شود در مناطق یاد شده بارش‌های رگباری پراکنده ادامه داشته باشد. همچنین از امشب شاهد کاسته شدن تدریجی از گرمای هوا خواهیم بود. در نیمه شرقی و در غرب و جنوب غرب نیز وزش باد و گرد و خاک را انتظار داریم.

آینده‌نگری: طی روزهای آینده هم بارش در نوار شمالی کشور، از شمال غرب تا شرق دریای خزر ادامه خواهد داشت، حتی از اواخر هفته این بارش‌ها مناطق بیشتری از کشور را فرا می‌گیرد.

احسان مرادی - جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها