jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۸۹۵۵۹   ۰۷ تير ۱۳۹۳  |  ۲۰:۳۳

آلمان می‌برد، اما رسانه‌های این کشور از این تیم انتقاد می‌کنند. مسوت اوزیل از تیم کشورش مقابل انتقاد رسانه‌های آلمانی دفاع کرد. ها‌فبک تیم ملی آلمان با اشاره به صعود تیمش به مرحله دوم جام‌جهانی 2014 برزیل، اظهار کرد: ما به اینجا نیامده‌ایم که فقط به یک هشتم نهایی صعود کنیم و حذف شویم. همه کشورها از قدرت ما آگاهند. ما فقط قهرمانی جام‌جهانی را می‌خواهیم.

رسانه‌های آلمانی با وجود این که تیمشان در گروه G به عنوان صدرنشین راهی مرحله بعد شد، انتقادهایی از سبک بازی ژرمن‌ها انجام دادند و نوشتند تیمی که یک مهاجم نوک نداشته باشد مثل بازی با آمریکا نمی‌تواند چند گل بزند. اوزیل در این رابطه گفت: رسانه‌ها همیشه حق دارند که انتقاد کنند و ما خودمان هم می‌دانیم که الان تیم کاملی نیستیم و بازی به بازی بهتر می‌شویم. اکنون هدف ما پیروزی بر الجزایر و رسیدن به جمع هشت تیم برتر دنیاست. برای این هدف همه باید کنار هم باشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر