jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۸۵۵۲۶   ۲۸ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۱:۵۴

به دنبال تساوی بدون گل میزبان جام جهانی با مکزیک

مارسلو: برزیل باید می برد

بازیکن تیم ملی برزیل می گوید که تیمش باید به جای تساوی بدون گل مقابل مکزیک این تیم را می برد.

مارسلو: برزیل باید می برد

به گزارش سایت جام جم ورزشی ؛ مارسلو که در دیدار افتتاحیه برزیل با کرواسی یک گل به خودی وارد دروازه تیم ملی کشورش کرد در دیدار شب گذشته نیز فیکس در ترکیب تیم کشورش حضور داشت.

این مدافع رئال مادرید در یکی از صحنه ها در محوطه جریمه مکزیک از سوی بازیکن این تیم سرنگون شد تا او اعتقاد به پنالتی داشته باشد. مارسلو در اینباره گفت: آن صحنه پنالتی بود اما نمی دانم چرا داور پنالتی نگرفت. بازیکن مکزیک واضحا من را گرفت ولی هیچ کس ندید. ما باید بازی را می بردیم.

وی عنوان کرد: آنچه پس از بازی در رختکن تیم خیلی واضح بیان شد این بود که مهمترین چیز کسب پیروزی نبود، بلکه نباختن بود. اگر ما بازی را می‌باختیم ممکن بود از گروه‌مان صعود نکنیم. می‌دانیم تساوی هم برای ما نتیجه خوبی است. هر دو تیم موقعیت‌‌هایی داشتند و هر تیمی که اول گل می‌زد برای دیگری کار را سخت می‌کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها