jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۸۴۴۱۰   ۲۵ خرداد ۱۳۹۳  |  ۲۰:۳۴

خداداد عزیزی همیشه حرف‌های خواندنی زیادی دارد. مهاجم تند و تیز تیم ملی ایران درباره دیدارهای ایران در مسابقات جام جهانی 2014 برزیل می‌گوید: «اگر بخواهیم واقعیت را بگوییم، روی کاغذ شانسی برای صعود به مرحله بعد نداریم، چون فوتبال ما در سطح تیم‌های آرژانتین، نیجریه و بوسنی و هرزگوین نیست. کار سخت ما در جام جهانی از بازی با نیجریه آغاز خواهد شد. نیجریه فوتبال قدرتی به نمایش می‌گذارد و بازیکنان تیم ملی باید دوندگی زیادی در طول بازی داشته باشند.

عزیزی درخصوص این‌که کرش معتقد است نباید از تیم ملی ایران برای صعود به مرحله بعدی غافل باشند، گفت: «کرش به‌عنوان سرمربی روی نیمکت تیم ملی می‌نشیند و طبیعی است قصد دارد به تیمش روحیه دهد. صحبت‌های کرش نشان از تجربه بالای او دارد. در فوتبال اتفاقات زیادی می‌افتد. در بازی مقابل استرالیا که به صعود تیم ملی به جام جهانی 1998 فرانسه منجر شد، حریف مدام به دروازه‌ ایران حمله کرد و دو گل زد، ولی در نهایت بازی به تساوی کشیده شد و ایران صعود کرد. اگر ایران به مرحله بعدی صعود کند معادلات فوتبال به هم نمی‌خورد، چون بارها شاهد بوده‌ایم در فوتبال اتفاقات زیادی افتاده است.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شکل‌گیری موج ششم کرونا بعید نیست

شکل‌گیری موج ششم کرونا بعید نیست

درباره این که چه زمانی به قله پیک پنجم کرونا در کشورمان می‌رسیم و از چه زمانی به بعد سیر نزولی در ابتلاها و مرگ را تجربه می‌کنیم، افراد زیادی کنجکاوی می‌کنند ولی واقعیت این است برای این سؤال پاسخ روشنی وجود ندارد چون این موضوع قابل پیش‌بینی نیست و تا اتفاقات روی ندهد و وضعیت روز به روز را با گذشته مقایسه نکنیم، نمی‌توانیم بگوییم آیا به قله موج پنجم رسیده‌ایم یا نه.

دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

آنچه امروز تحت عنوان توسعه یا توسعه پایدار در جهان‌ می‌شناسیم، فرآیندی است که به‌ دنبال‌ آن منابع قدرت، ثروت، آموزش و بهداشت، به‌ صورت یکسان در مناطق جغرافیایی یک کشور در دسترس همه طبقات قرار گیرد.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر