jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۸۴۴۱۰   ۲۵ خرداد ۱۳۹۳  |  ۲۰:۳۴

خداداد عزیزی همیشه حرف‌های خواندنی زیادی دارد. مهاجم تند و تیز تیم ملی ایران درباره دیدارهای ایران در مسابقات جام جهانی 2014 برزیل می‌گوید: «اگر بخواهیم واقعیت را بگوییم، روی کاغذ شانسی برای صعود به مرحله بعد نداریم، چون فوتبال ما در سطح تیم‌های آرژانتین، نیجریه و بوسنی و هرزگوین نیست. کار سخت ما در جام جهانی از بازی با نیجریه آغاز خواهد شد. نیجریه فوتبال قدرتی به نمایش می‌گذارد و بازیکنان تیم ملی باید دوندگی زیادی در طول بازی داشته باشند.

عزیزی درخصوص این‌که کرش معتقد است نباید از تیم ملی ایران برای صعود به مرحله بعدی غافل باشند، گفت: «کرش به‌عنوان سرمربی روی نیمکت تیم ملی می‌نشیند و طبیعی است قصد دارد به تیمش روحیه دهد. صحبت‌های کرش نشان از تجربه بالای او دارد. در فوتبال اتفاقات زیادی می‌افتد. در بازی مقابل استرالیا که به صعود تیم ملی به جام جهانی 1998 فرانسه منجر شد، حریف مدام به دروازه‌ ایران حمله کرد و دو گل زد، ولی در نهایت بازی به تساوی کشیده شد و ایران صعود کرد. اگر ایران به مرحله بعدی صعود کند معادلات فوتبال به هم نمی‌خورد، چون بارها شاهد بوده‌ایم در فوتبال اتفاقات زیادی افتاده است.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام یک خسارت محض

برجام یک خسارت محض

انعقاد قرارداد برجام برای جمهوری اسلامی ایران یک خسارت محض بود. تنها حسنی که می‌توان برای این توافق قائل بود این است که یک جریانی در داخل کشور ایمان پیدا کرد که اعتماد بالا در عرصه دیپلماسی خارجی به چند کشور غربی بدون توجه به پشتوانه‌ های داخلی نتیجه نمی‌دهد و این اعتماد کاملا غیرمنطقی و بدون مبناست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر