jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۷۸۱۶۴   ۰۶ خرداد ۱۳۹۳  |  ۲۳:۴۵

طی روزها و ماه‌های گذشته راجع به رویارویی هاشم بیک‌زاده با لیونل مسی در فضای مجازی خیلی گفته و نوشته‌اند و بعضی‌ها نیز برای این هماورد شعر سروده بودند، اما حالا شرایط طوری شده که باید برای حضور هاشم بیک‌زاده در جام‌جهانی دعا کنیم، چرا که آسیب‌دیدگی کابوس از دست دادن حضور در جام‌جهانی برزیل را پیش روی مدافع خوب فوتبال کشورمان قرار داده است.

هر چند که پیش از دیدار با مونته‌نگرو، حرفی از آسیب‌دیدگی بیک‌زاده به میان نیامده بود، اما او وقتی در مقابل این تیم به میدان رفت از نوع دوندگی‌اش می‌شد حدس زد که دچار آسیب‌دیدگی است. او در 15 دقیقه‌ای که در زمین بود در یک حرکت رو به جلو خوب ظاهر شد و سانتر خوبی را هم روی دروازه حریف داشت، اما در دقیقه 15 و در شرایطی که قصد داشت به عقب برگردد، دچار گرفتگی شدید عضله پا شد تا با ناراحتی و خشم زیاد زمین مسابقه را ترک کند. شدت خشم هاشم به حدی بود که ضمن غرولند سر پزشک تیم ملی، در حین خروج نیز در جلوی چشم کارلوس کرش، ساق بندش را محکم به زمین زد تا گرچه گفته می‌شود نتیجه آزمایش‌ها شرایط نهایی او را مشخص می‌کند، اما از هم اینک می‌توان حدس زد که بیک‌زاده یکی از پنج بازیکنی خواهد بود که به احتمال زیاد جام‌جهانی برزیل را به دلیل آسیب‌دیدگی ناخواسته از دست خواهد داد.

در پایان مسابقه بدون گل نیز با مونته‌نگرو همه اعضای تیم ملی با هاشم بیک‌زاده ابراز همدردی کردند تا نشان دهند آنها هم از این آسیب‌دیدگی ناخواسته هم‌تیمی و دوستشان حسابی ناراحت هستند، اما به هر صورت باید منتظر بود و دید که این آسیب‌دیدگی چه فرجامی پیش روی مدافع خوب فوتبال کشورمان قرار می‌دهد. به هر صورت در روزهایی که فشار تمرین‌ها و استرس بودن یا نبودن در جام‌جهانی برزیل روی دوش بازیکنان سنگینی می‌کند. در شرایطی که تیم ملی روز جمعه در آخرین دیدار دوستانه خود به مصاف تیم ملی آنگولا خواهد رفت، باید دعا کرد که آسیب‌دیدگی هیچ کدام از بازیکنان تیم ملی کشورمان را تهدید نکند.

حجت‌اله اکبرآبادی / دبیر گروه ورزش

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر