jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۷۰۳۱۷   ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۹:۵۱

هفته سی و ششم سری آ ایتالیا

یوونتوس قهرمان شد

یوونتوس قهرمان شد

تیم فوتبال یوونتوس عنوان قهرمانی رقابت‌های این فصل کالچو را به دست آورد.

در ادامه رقابت‌ها از هفته سی و ششم سری آ ایتالیا، پنج دیدار برگزار شد که در مهم‌ترین مسابقه تیم فوتبال کاتانیا در ورزشگاه خانگی خود میزبان رم بود.

این دیدار برای هر دو تیم اهمیت بسیار زیادی داشت، از سویی رو برای ماندن در کورس قهرمانی با یوونتوس صدرنشین نیاز مبرمی به پیروزی در این دیدار داشت؛ از طرفی کاتانیا قعرنشین برای فرار از سقوط به پیروزی در دیدارهای باقیمانده‌اش احتیاج داشت.

این دیدار در نهایت با نتیجه 4 بر یک به سود کاتانیا به پایان رسید تا یوونتوس در خانه و پیش از برگزاری دیدار این هفته‌اش به دلیل شکست رم، عنوان قهرمانی را کسب کند و کاتانیا نیز با خاطر شکست رقیبانش، از قعر جدول جدا شود.

ایزکو در دقایق 26 و 34 و برگسیو 56 و بارینتوس 79 برای کاتانیا گلزنی کردند و توتی در دقیقه 37 برای رم گلزنی کرد.

بدین ترتیب و با کسب این پیروزی کاتانیا 26 امتیازی شد و با توجه به شکست لیورنو در دیداری همزمان، به رده نوزدهم جدول صعود کرد تا کماکان به بقا در لیگ امیدوار باشد.

رم نیز با این شکست در امتیاز 85 باقی ماند تا با توجه به دیدارهای باقیمانده و اختلاف امتیاز با صدر، یوونتوس و شاگردان آنتونیو کونته پای تلویزیون عنوان قهرمانی رقابت‌های این فصل را به دست آورند.

این سی‌امین قهرمانی بانوی پیر در رقابت‌های سری آ ایتالیا محسوب می‌شود.

به گزارش فارس ، در سایر دیدارها نیز نتایج زیر به دست آمد:

جنوا 0 بلونیا 0

اودینزه 5 لیورنو 3

پارما 2 سمپدوریا 0

کیه‌وو 0 تورینو 1

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها