jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۹۵۶۵   ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۴

ایندپندنت عملکرد مهاجم ایرانی را ارزیابی کرد

اشکان روی نمودار/عکس

روزنامه ایندپندنت انگلیس اشکان دژاگه را یکی از شاخص ترین بازیکنان باشگاه فولام معرفی کرد.

اشکان روی نمودار/عکس

سایت جام جم ورزشی - فولام و استوک سیتی امروز در هفته سی و هفتم لیگ برتر به مصاف یکدیگر می روند و اشکان دژاگه در ترکیب ثابت تیمش قرار گرفته است.

روزنامه ایندپندنت انگلیس در گزارشی به عملکرد اشکان دژاگه پرداخته است البته بر روی یک نمودار.

دژاگه که در 9 دیدار اخیر تیمش موفق به زدن چهار گل شده امید نخست تیمش برای گلزنی و گرفتن امتیاز از این دیدار است. دو پاس گل در طول فصل و میانگین یک شوت داخل چهارچوب در هر دیدار آمار خوبی برای هافبک ملی پوش کشورمان است.

میانگین پاس‌های کلیدی و دریبل‌های موفق وی نیز در طول فصل به بیش از یک در هر دیدار بوده است. این هم از نمودار عملکرد دژاگه:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها