jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۶۶۰۶۸۵   ۱۹ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۶:۰۲

مولوی عبدالحمید در گفت و گو با سایت دیپلماسی به نقل از گروهک تروریستی جیش العدل مدعی شد که «جسد دانایی فرد دفن شده است»

پیکر دانایی فر را دفن کردیم

امام جمعه اهل سنت زاهدان در پاسخ به این پرسش به این پرسش که چرا جسد آقای دانایی فر تحویل داده نشد؟ گفت:خواسته ما هم همین بود که جنازه ایشان را به همراه این چهارنفر بفرستند اما جیش العدل ادعا می کند که این جنازه را دفن کرده است.

وی افزود: این گروه مرزبان ها را در کوه های صعب العبوری در افغانستان تحویل داده اند و بر همین اساس هم ادعا می کنند که توان حمل جنازه را نداشته اند و آن را خاک کرده اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
رقیه
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۰
برای شادی روحش صلوات
۰
۰
مهمان
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۰
مرگ بر جیش العدل
۰
۰

یادداشت

بیشتر
فرانسه بر مدار سیاست اجبار

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

سیاست‌های فرانسه طی سال‌های گذشته تابعی از سازوکارهای دیپلماسی اجبار،‌ همکاری‌های حقوقی و فشارهای سیاسی علیه ایران بوده است.

حادثه حماسه‌ ساز

حادثه حماسه‌ ساز

واقعه سال ۶۰ آمل و حمله گروهک تروریستی اتحادیه کمونیست‌ها نقطه‌عطفی در تاریخ تحرکات مسلحانه عناصر ضدانقلاب علیه جمهوری اسلامی ایران بود. بعد از پیروزی انقلاب‌اسلامی برخی مخالفان مشی مذهبی ساختار جدید سیاسی ایران، با توجه به نابه‌سامانی‌های موجود درصدد ایجاد آشوب برآمدند و تلاش کردند حداقل در برخی مناطق‌مرزی و حساس کشور قدرت عمل را به دست گیرند.

شرط اول رفع تحریم‌ها

شرط اول رفع تحریم‌ها

درباره برجام و چگونگی مواجهه با آن راهکارهای مختلفی در نظر گرفته شده اما نکته اصلی این است که مجلس شورای اسلامی قانونی را تحت عنوان اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها به تصویب رساند و از سوی شورای نگهبان هم مورد تایید قرار گرفته است و نوع مواجهه ما با برجام باید دقیقا منطبق با مفاد قانون تصویب شده از سوی مجلس باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر