jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۵۸۲۶۴   ۰۹ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۱:۳۰

مارکا اعلام کرد؛

کریس رونالدو مصدوم است

رسانه های اسپانیایی اعلام کردند کریس رونالدو در طول چند بازی گذشته با وجود مصدومیت به میدان رفته است.

کریس رونالدو مصدوم است

سایت جام جم ورزشی - به نوشته روزنامه مارکا رونالدو از درد زانو ناشی از مصدومیت تاندون رنج می برد اما این مصدومیت او را از میادین دور نکرده و در چند بازی اخیر با وجود مصدومیت بازی کرده است.

این مصدومیت به دیدار برگشت لیگ قهرمانان مقابل شالکه بازمی گردد. رونالدو با وجود مصدومیت اصرار داشت بازی کند و در نهایت رئال با نتیجه 6 بر یک به برتری رسید. اما با این وجود رونالدو هر روز فیزیوتراپی می کند و زانویش را باند پیچی کرده است. پزشکان رئال معتقدند این همان مصدومیت کهنه پایان فصل گذشته است.

به گزارش مهر روزنامه مارکا اعلام کرد رونالدو به دلیل فیزیوتراپی نتوانست در تمرینات قبل از دیدار ال کلاسیکو شرکت کند و به این دلیل در دیدار مقابل بارسا آماده نبود، همین اتفاق در دیدار وسط هفته مقابل سویا تکرار شد. با این وجود هنوز انتظار می رود رونالدو برای دیدار شنبه مقابل رایووایکانو باز هم به میدان برود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها