jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۶۸۹۳   ۲۷ اسفند ۱۳۹۲  |  ۰۹:۳۷

فردوسی‌پور پرسپولیسی است یا استقلالی؟

مچ‌گیری ارسطوی پایتخت در 90

۱

تنابنده تاکید کرد که استقلالی دوآتشه است و مهرانفر نیز مدعی شد که به تیم ملی علاقه دارد.

مچ‌گیری ارسطوی پایتخت در 90

جام جم ورزشی ، بازیگر سریال پایتخت با حضور در برنامه 90 مجری این برنامه را حامی یکی از دو تیم پرطرفدار پایتخت عنوان کرد. سالهاست که هواداران دو تیم پرسپولیس و استقلال، عادل فردوسی پور را هوادار تیم رقیب معرفی می کنند و هنوز هم برای خیلی ها سوال است که وی طرفدار چه تیمی است. در برنامه این هفته 90 احمد مهرانفر و محسن تنابنده بازیگران سریال پایتخت حضور داشتند و به سوال مجری 90 مبنی بر اینکه استقلالی هستند یا پرسپولیسی پاسخ دادند. تنابنده تاکید کرد که استقلالی دوآتشه است و مهرانفر نیز مدعی شد که به تیم ملی علاقمند است. مهرانفر بازیگر نقش ارسطو اما در این بخش گفت: من می دانم که تو(فردسی پور) طرفدار پرسپولیس هستی. در یک سفر از زیر زبونت بیرون کشیدم که پرسپولیس را دوست داری. مجری 90 نیز تاکید کرد که این ادعا صحت ندارد!

برچسب ها: نود
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حمید آبی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۵ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۷
ما چندین سال است كه این موضوع را میدانیم و بسیار هم تابلو است!
۰
۰

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر