jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۴۱۵۹   ۱۹ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۶:۰۱

کریم باقری را می توان در زمره بی حاشیه ترین فوتبالیست های ایران قرار داد. او نه از لجاظ اخلاقی تفاوتی با گذشته دارد و نه حتی از لجاظ ظاهری.

تجارت جالب کریم باقری

سایت جام جم ورزشی - کریم باقری به تازگی وارد چهل سالگی شده است. او که این روزها نقش دستیار علی دایی در پرسپولیس را بر عهده دارد فعالیت های تجاری متعددی را کنترل و هدایت می کند. در شرایطی که تجارت کردن و ساخت و ساز در میان فوتبالیست ها فراگیر شده کریم باقری نوع خاصی از تجارت را انتخاب کرده است، خرید و فروش خواروبار و غلات!

او بدون اینکه علاقه ای به کار ساخت و ساز داشته باشد مدت هاست که در بازار خواروبار فعال است. کریم باقری در بازار فرش هم فعال است و سال هاست شنیده می شود چند تریلی دارد و از آنها نیز کسب درآمد می کند. با تمام این اوصاف باید گفت که مربی گری در فوتبال شغل سوم و یا حتی چهارم کریم باقری محسوب می شود و دنیای واقعی او را باید در بازار خواروبار دید!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
یوسف ع
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۹
من استقلالی ام ولی خداییش مثل اقا كریم نداریم خدا حفظش كنه .
۰
۰
قرمز
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۰
آقا یوسف منم پرسپولیسیم ولی مثل فرهاد مجیدی هم تو فوتبال نداریم خدا حفظش كنه سالار
۰
۰

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها