jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۵۳۳۷۴   ۱۷ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۴:۱۷

سرمربی منچسترسیتی به دلیل انتقاد شدید علیه داور دیدار من سیتی با بارسلونا دو جلسه از همراهی تیمش در لیگ قهرمانان اروپا محروم شده است اما وی به هیچ عنوان این جریمه را نمی پذیرد.

پلگرینی: این محرومیت را نمی پذیرم

سایت جام جم ورزشی - مانوئل پلگرینی در این باره گفت: بخواهم یا نخواهم باید این شرایط را تحمل کنم . من دو جلسه محروم هستم آن همه به دلیل اتفاقی که حق با من و منچسترسیتی بود. هنوز هم می گویم که آن پنالتی درست نبود و داور تصمیم نادرستی گرفت. البته من بابت اینکه گفتم او منصف نبود باز هم عذرخواهی می کنم اما بر روی اینکه آن پنالتی درست نبود تاکید می کنم. وی خاطر نشان کرد: این محرومیت یوفا باعث شد تا من به این فکر کنم که در آینده باز هم این کار را تکرار کنم. هیچ کس نمی تواند جلوی من را بگیرد. هر گاه نیاز کردم عدالت رعایت نمی شود باز هم حرف می زنم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها