jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۵۳۰۸۶   ۱۶ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۶:۴۴

در صورت به دست نیاوردن یک جام

ونگر از آرسنال می رود

شاید این آخرین سال حضور آرسن ونگر در آرسنال باشد، این فرانسوی در پایان این فصل از رقابت های لیگ برتر شاید برای همیشه با آرسنال خداحافظی کند.

ونگر از آرسنال می رود

سایت جام جم ورزشی - آرسنال 10 سال است که هیچ جامی نبرده است. 10 سال انتظار برای هواداران خیلی سخت بوده و اگر آرسنال در این فصل جامی نگیرد این انتظار حتی طولانی تر هم می شود. آرسنال با شکست مقابل بایرن مونیخ در مرحله رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا تقریبا دیگر شانسی برای قهرمانی در این رقابت ها ندارد اما جام حذفی انگلیس و لیگ برتر را پیش روی خود می بیند. بر اساس گزارش دیلی میل سران آرسنال قصد دارند در صورتی که آرسنال این فصل هم جام نگیرد او را از کار برکنار کنند که این اتفاق بعد از بازنشستگی آلکس فرگوسن دومین اتفاق و تغییر و تحول بزرگ فوتبال انگلیس در 20 سال اخیر خواهد بود.

آرسن ونگر تا سال 2015 با آرسنال قرار داد دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها