jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۳۰۸۰   ۱۶ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۵:۵۲

درباره بینی سربالاو گونه های برآمده مهاجم صبا

عنایتی: من گونه عمل نکردم!

به موازات اینکه تب عمل کردن بینی و گونه در فوتبال ایران بالا و بالاتر رفت رضا عنایتی آقای گل سه باره فوتبال ایران نیز بینی خود را به دست جراحان سپرد.

عنایتی: من گونه عمل نکردم!

سایت جام جم ورزشی - رضا عنایتی پس از عمل جراحی بینی اش اظهار داشت که این کار او یک علاقه شخصی است و به کسی ربطی ندارد. البته بعد از اینکه عنایتی بینی خود را به تیغ جراحان سپرد شایعاتی شنیده شد که او گونه خود را هم عمل کرده تا آن را برجسته تر کند موضوعی که خود عنایتی آن را تکذیب می کند. بررسی عکس های او قبل و بعد از عمل بینی نشان می دهد گونه او هم زیر تیغ جراح رفته است اما خود عنایتی می گوید که به دلیل جراحی بینی گونه اش پف کرده است و کسانی را که گفته اند او گونه عمل کرده نمی بخشد. به هر حال راویان می گویند که رضا آقای گل بینی خود را بیش از دو بار عمل کرده چرا که عکس ها و ظاهر کنونی او با آنچه که در گذشته وجود داشت بسیار تفاوت دارد. در زیر عکسی از عنایتی می بینید که برخی با استناد به همین عکس می گویند عنایتی گونه اش را عمل کرده است:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر