jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۳۰۸۰   ۱۶ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۵:۵۲

درباره بینی سربالاو گونه های برآمده مهاجم صبا

عنایتی: من گونه عمل نکردم!

به موازات اینکه تب عمل کردن بینی و گونه در فوتبال ایران بالا و بالاتر رفت رضا عنایتی آقای گل سه باره فوتبال ایران نیز بینی خود را به دست جراحان سپرد.

عنایتی: من گونه عمل نکردم!

سایت جام جم ورزشی - رضا عنایتی پس از عمل جراحی بینی اش اظهار داشت که این کار او یک علاقه شخصی است و به کسی ربطی ندارد. البته بعد از اینکه عنایتی بینی خود را به تیغ جراحان سپرد شایعاتی شنیده شد که او گونه خود را هم عمل کرده تا آن را برجسته تر کند موضوعی که خود عنایتی آن را تکذیب می کند. بررسی عکس های او قبل و بعد از عمل بینی نشان می دهد گونه او هم زیر تیغ جراح رفته است اما خود عنایتی می گوید که به دلیل جراحی بینی گونه اش پف کرده است و کسانی را که گفته اند او گونه عمل کرده نمی بخشد. به هر حال راویان می گویند که رضا آقای گل بینی خود را بیش از دو بار عمل کرده چرا که عکس ها و ظاهر کنونی او با آنچه که در گذشته وجود داشت بسیار تفاوت دارد. در زیر عکسی از عنایتی می بینید که برخی با استناد به همین عکس می گویند عنایتی گونه اش را عمل کرده است:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر