jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۳۰۳۳   ۱۶ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۵:۰۵

با وجود سقوط اینتراخت برانشوآیگ

داوری در بوندسلیگا می ماند

دانیل داوری سنگربان 26 ساله تیم ملی فوتبال کشورمان هم اکنون در تیم قعر جدولی اینتراخت برانشوآیگ بازی می کند. این تیم به احتمال زیاد از بوندسلیگا به دسته پایین تر سقوط می کند.

داوری در بوندسلیگا می ماند

سایت جام جم ورزشی - با توجه به سقوط برانشوآیگ به دسته پایین تر از همین اکنون حدس و گمان های زیادی درباره آینده داوری مطرح می شود . دانیل داوری که در دو هفته اخیر عملکرد خوبی در این تیم نداشته است دیگر نمی خواهد با بازی کردن در یک دسته پایین تر عقبگرد داشته باشد. وی در این مورد گفته است که فصل آینده هم او را در بوندسلیگا خواهیم دید. با توجه به سقوط قطعی برانشوایگ احتمالا داوری با تیم دیگری مذاکره کرده است که اینچنین با اطمینان صحبت می کند. به هر حال حضور در جام جهانی و قرار گرفتن او درون دروازه تیم ملی نیز شانس او را برای پیوستن به یک تیم بوندسلیگایی دیگر افزایش می دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر