jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۵۱۳۱۴   ۱۱ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۲:۴۱

شایعات زیادی در مورد آینده برخی از ستاره ها و بازیکنان بارسولنا به گوش می رسد.

پویول در آمریکا، ژاوی در قطر

سایت جام جم ورزشی - بر اساس گزارش رسانه های محلی کاتالان کارلوس پویول کاپیتان بارسلونا که در این فصل به دلیل مصدومیت کمتر فرصت بازی کردن پیدا کرد در پایان این فصل راهی لیگ حرفه ای آمریکا می شود. گفته می شد نیویورک ردبولز و نیویورک سیتی مشتریان این مدافع هستند. در حالی صحبت از حضور پویول در لیگ آمریکا می شود که گفته می شد این بازیکن به دلیل مصدومیت های دنباله دار تصمیم به خداحافظی از فوتبال در پایان این فصل گرفته بود. همچنین اخباری هم درباره ژاوی دیگر ستاره بارسلونا به گوش می رسد . گفته می شود که این بازیکن در پایان فصل راهی لیگ قطر می شود که البته این خبر هنوز به تایید ژاوی نرسیده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها