jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۵۱۳۱۴   ۱۱ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۲:۴۱

شایعات زیادی در مورد آینده برخی از ستاره ها و بازیکنان بارسولنا به گوش می رسد.

پویول در آمریکا، ژاوی در قطر

سایت جام جم ورزشی - بر اساس گزارش رسانه های محلی کاتالان کارلوس پویول کاپیتان بارسلونا که در این فصل به دلیل مصدومیت کمتر فرصت بازی کردن پیدا کرد در پایان این فصل راهی لیگ حرفه ای آمریکا می شود. گفته می شد نیویورک ردبولز و نیویورک سیتی مشتریان این مدافع هستند. در حالی صحبت از حضور پویول در لیگ آمریکا می شود که گفته می شد این بازیکن به دلیل مصدومیت های دنباله دار تصمیم به خداحافظی از فوتبال در پایان این فصل گرفته بود. همچنین اخباری هم درباره ژاوی دیگر ستاره بارسلونا به گوش می رسد . گفته می شود که این بازیکن در پایان فصل راهی لیگ قطر می شود که البته این خبر هنوز به تایید ژاوی نرسیده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر