jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۸۳۲۶   ۰۲ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۷:۵۶

بر خلاف اخبار چند روز گذشته

رحمتی و کریمی باز هم نیستند!

۱

پس از دیدارهای مهدی رحمتی با کروش این خبر در رسانه‌ها نوشته شد که عصبانیت کارلوس کروش تمام شده و رحمتی به زودی به تیم ملی دعوت می‌شود.

رحمتی و کریمی باز هم نیستند!

سایت جام جم ورزشی - اما گویا هنوز کروش به این نتیجه نرسیده است که رحمتی را به تیم ملی دعوت کند و لیست این هفته او باز هم جایی برای رحمتی در نظر گرفته نشده و احتمالا گلرهای تیم ملی در این اردو داوری رحمان احمدی و از بین حامد لک و سوشا مکانی یکی از آنها خواهند بود بنابراین رحمتی باید منتظر لیست پایانی باشد تا به تیم ملی دعوت شود...
به گزارش گل از طرفی همچنین علی کریمی هم در لیست این دوره کروش نخواهد بود و فدراسیون فوتبال هنوز از او پاسپورتی برای حضور در تیم ملی طلب نکرده است البته شنیده می‌شود که کروش تمایل دارد که او را با خود به جام جهانی ببرد ولی با این وجود فعلا در لیست جدید تیم ملی برای علی کریمی جایگاهی باز نکرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حمید آبی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۵
رحمتی فدای سرت كه نیستی!اصلا با این آدم مغرور كار نكنی بهتره!واقعا فكر میكنه صاحب این مملكت شده!
۰
۰

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها