jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۸۳۲۱   ۰۲ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۷:۴۵

او به تیم ملی کمک می کرد

پورحیدری: رفتار بدی از دایی ندیدم

منصور پورحیدری که زمانی سرمربی گری تیم ملی را بر عهده داشت علی دایی هنوز کاپیتان تیم ملی نشده بود و علی کریمی هم برای نخستین بار به تیم ملی دعوت شد.

پورحیدری: رفتار بدی از دایی ندیدم

سایت جام جم ورزشی - چند روز پیش در مصاحبه‌ای علی دایی را متهم به بدرفتاری با بازیکنان تیم ملی در زمان بازیگری‌اش کرد. منصور پورحیدری که زمانی سکان هدایت تیم ملی را در دست داشت اما این ادعا را نفی می کند و در این باره به تسنیم می گوید: «مانی که سرمربی تیم ملی بودم کریمی برای اولین‌بار به تیم ملی دعوت شد. او پسر آرام و سربه زیری بود و البته آقای فرکی هم به عنوان همکار به ما کمک می‌کرد و با جوان‌ترها حرف می‌زد. »

وی افزود: «در آن زمانی که هدایت تیم ملی را برعهده داشتم هیچ رفتار بدی از دایی ندیدم. اتفاقاً دایی به تیم کمک می‌کرد و مشوق بازیکنان بود. کریمی هم در تیم ملی مشکلی نداشت. با این حال نمی‌دانم بعد از حضورم در تیم ملی چه اتفاقی افتاد.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها