مرد شیشه‌ای که ادعا می‌کند یک صدا او را وادار به دزدی از خانه همسایه‌ها می‌کرد، در شهرستان شاندیز استان خراسان رضوی دستگیر شد.
کد خبر: ۶۴۷۳۰۲
مرد شیشه‌ای: صدایی می‌گفت بدزد

به گزارش جام‌جم، چند روز پیش مردی با حضور در مرکز پلیس شهرستان شاندیز از سرقت لوازم خانه و دوربین‌های مدار‌بسته محل سکونتش خبرداد. در تحقیق از شاکی معلوم شد، وقتی همراه خانواده‌اش به خانه ویلایی‌اش در روستا بازگشته‌اند متوجه تخریب قفل در و سرقت اموالش شده است.

با گزارش سرقت و اعزام ماموران به محل مشخص شد، رد چکمه‌های مردانه از کنار در ورودی حیاط تا خانه و در خیابان نیز رد لاستیک یک خودروی نیسان وجود دارد.

در حالی که جستجو برای دستگیری سارق فراری ادامه داشت، ماموران به رفت و آمد‌های یکی از مردان همسایه که ساعت‌ها در محله پیاده‌روی می‌کرد، ظنین شده و او را زیر نظر گرفتند و متوجه شدند وی خودروی نیسانی دارد که همیشه آن را در محله‌ای بالاتر از محل سکونتش متوقف می‌کند.

ماموران با بررسی لاستیک خودروی مرد مظنون متوجه شدند، همان خودرویی است که با آن سرقت انجام شده است.

با گزارش موضوع به بازپرس پرونده این مرد در حالی دستگیر شد که در بازرسی از خانه وی اموال سرقت شده مالباخته کشف شد.

متهم با انتقال به مرکز پلیس به سرقت از کارگاه‌ها و خانه همسایگانش اعتراف کرد و گفت: وضع مالی‌ام خوب است و نیازی به این اموال نداشتم و هر بار پس از مصرف شیشه صدای خیالی از من می‌خواست از خانه همسایه‌ها سرقت کنم، در غیر این صورت کشته خواهم شد.با صدور قرار قانونی برای متهم، تحقیقات از وی ادامه دارد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
تنها
United States
۰۹:۱۷ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۹
۰
۰
از این ماده شیشه هركاری بگی برمیاد 0 فقط همه دعا كنیم كه این اعتیاد ریشه كن بشه كه زندگی و آینده اونایی كه گرفتارش شدن تباه و ریشه كن كرد نمونه ش زندگی خود من كه با رقص دود پایپ همسرم نابود شد و بچه م یتیم شد و من با اینده ای نامعلوم توی این دنیای به این بزرگی تنها 00000
خدایا بداد همشون برس 0آمین

نیازمندی ها