jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۶۹۱۳   ۲۸ بهمن ۱۳۹۲  |  ۰۹:۲۱

در پایان نشست دیشب در سئول

پروین و هدایتی فرار کردند

علی پروین که از وزارت ورزش و جوانان خواسته بود پرسپولیس را به مدت 4 ساله به او و شرکایش واگذار کند ظاهرا از درخواست خود پشیمان شده است.

پروین و هدایتی فرار کردند

به گزارش جام جم ورزشی ، هنوز از خروجی نشست شب گذشته علی پروین به همراه حسین هدایتی با وزیر ورزش و جوانان خبری نیست اما گفته می شود طرفین مذاکره کننده بدون رسیدن به نتیجه خاصی ساختمان وزارت در خیابان سئول را ترک کردند.در این نشست قرار بود علی پروین مدیر عامل باشگاه دوباره درخواست خود مبنی به واگذاری 4 ساله پرسپولیس به او و شرکایش را مطرح کند.حسین هدایتی عابر بانک فوتبال نیز در این نشست پروین را همراهی می کرد اما گفته می شود مشکلات باشگاه به قدری زیاد است که کاری از دست پروین و شرکا به ویژه هدایتی بر نمی آید.حسین هدایتی بلافاصله بعد از پایان نشست دیشب از پروین جدا شد و حتی برابر خبرنگاران حاضر به توضیح نشد.علی پروین نیز رفتاری مشابه هدایتی داشت اما امیررضاخادم معاون پارلمانی وزارت ورزش و جوانان و نماینده وزیر در بخش خصوصی سازی سرخابی ها که از حاضران در نشست بود عنوان کرد در شرایط کنونی طرفین به نتیجه نرسیدند و هر گونه نتیجه گیری به نشست های بعدی موکول شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها