jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۶۱۰۲   ۲۶ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۰:۵۳

استقبال 50 هزار نفری از تراکتورسازان

تبریز تا صبح بیدار بود

قهرمانی تراکتورسازی در جام حذفی شور اجتماعی بوجود آورد و مردم تبریز را به خیابان ها فرستاد.

تبریز تا صبح بیدار بود

به گزارش جام جم ورزشی ، از لحظه به صدا درآمدن سوت پایان دیدار مس کرمان و تراکتورسازی تبریز در فینال جام حذفی ، مردم آذربایجان بویژه تبریزی ها در خیابان های این شهر به جشن و شادمانی پرداختند. این عنوان که در تاریخ فوتبال تبریز بی سابقه بوده است شور اجتماعی به پا کرد تا جایی که دهها هزار تبریزی به خیابان ها آمدند و به تشویق تیم تراکتورسازی پرداختند.تراکتورسازی با استقبال فراوان مردم این شهر وارد ترمینال حجاج فرودگاه شد. از شب گذشته تا بامداد امروز خیابان‌های منتهی به فرودگاه تبریز ترافیک شدیدی داشت و استقبال مردم از تیم قهرمان جام حذفی "کم نظیر" توصیف شده است. بازیکنان تراکتورسازی با جام قهرمانی جام حذفی در میان هواداران خود ظاهر شدند.آتش‌بازی و پخش سرودهای آذری از دیگر برنامه‌های استقبال از تیم تراکتورسازی بوده است.رادیو در بخش خبری ساعت 7 و 30 دقیقه صبح امروز تعداد مردم در خیابان ها را که به شادی پرداخته بودند نزدیک به 50 هزار نفر اعلام کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر