jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۴۵۸۴۸   ۲۵ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۵:۳۶

کریستیانو رونالدو مهاجم پرتغالی رئال مادرید با رکورزنی جدیدی که کرده است وارد کتاب رکوردهای گینس می شود.

رونالدو وارد گینس می شود

سایت جام جم ورزشی - رونالدو به نخستین فوتبالیستی در تاریخ فوتبال تبدیل شده است که در تمامی دقایق مسابقه موفق به گلزنی شده است. این رکورد منحصر به فرد نام این نابغه پرتغالی را وارد کتاب گینس می کند. رونالدو چند روز پیش در مرحله نیمه نهایی جام حذفی اسپانیا در دقیقه هفت به آتلتیکو مادرید گل زد، یعنی تنها دقیقه ای که رونالدو پیش از این موفق به گلزنی در آن نشده بود.

در بین دقایقی که رونالدو موفق به گلزنی شده دقیقه 90 بیشترین دقیقه‌ای بود که در آن پایش به گلزنی باز شده. او در این دقیقه موفق شده 22 گل به ثمر برساند.

همچنین دقیقه 45 ، 68 و 23 نیز رونالدو موفق شده به ترتیب 12، 10 و 10 گل به ثمر برساند. دقایقی که در آن تنها یک بار موفق به گلزنی شده نیز دقایق 1 ، 7 ، 15 ، 17 ، 31 ، 40 ، 43 ، 53 و 78 بوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها