jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۶۴۳۱۳۴   ۱۶ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۴:۰۶

یک هلندی در والیبال ایران

"نیکو ... نیکو"به داد کاله رسید

بازیکن هلندی کاله مازندران از ارکان مهم پیروزی های این تیم در هفته های اخیر لیگ برتر والیبال است.

"نیکو ... نیکو"به داد کاله رسید

به گزارش جام جم ورزشی ، نیکولاس یوهانس فرریکس ملی پوش هلندی والیبال است که در ایران برای کاله مازندران بازی می کند و بین تماشاگران معروف است به "نیکو". پیش از این سلیمانی مدیر عامل باشگاه کاله هرگونه تغییر و خرید پاسور خارجی ویا ایرانی را برای این تیم رد کرده بود وازعملکردصابر نریمان نژادپاسورتیمش دفاع کرد اما نتایج ناامید کننده کاله در نیم فصل تصمیم استخدام نکردن بازیکن خارجی برای این پست را تغییر داد.فرریکس 31 ساله که 347 بازی مهم در پست پاسور در تیم های رده های مختلف سنی هلند دارد، در چندبازی گذشته تیم کاله مازندران از جمله برابر پیکان تهران و شهرداری ارومیه یکی از ارکان مهم پیروزی برابر این دو تیم مدعی بود.پاس های دقیق و بی نقص او برای سرعتی زن ها الگوی موثری برای جوانان والیبال ایران است.کاله با این بازیکن به رده سوم صعود کرده است.

برچسب ها: کاله
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها