jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۱۷۵۴   ۱۳ بهمن ۱۳۹۲  |  ۰۹:۵۳

با غیبت در مراسم رونمایی پیراهن تیم ملی فوتبال

کروش خودش را بایکوت کرد

۱

حکایت ورزش ما حکایت غریبی است. این ورزش پر حکایت ما بویژه در مواجهه با مربیان اهل فرنگ تا حدود زیادی از خود بی خود می شود.

کروش خودش را بایکوت کرد

به گزارش جام جم ورزشی ،یاد کلمنته بخیر مربی اسپانیایی که برای عقد قرارداد به ایران آمده بود و در مراسم استقبال از او چند نفر از مستقبلین گرامی دست و پا شکسته به خانه بازگشتند! چه استقبالی بود واقعا! درباره سایر مربیان خارجی که تاکنون به ایران آمدند و برخی هم در راهند حکایت زیاد است نمونه آخر آن همین تونی جان خودمان در تبریز و گلباران این پرتغالی در روزی که تراکتورسازی در بازی با داماش رنگ گل ندید.اهالی فوتبالی و آنها که سر و کارشان به هر دلیلی با فوتبال است ، مربیان خارجی را حلوا – حلوا می کنند برای همین به ما می گویند خوش استقبال اما وای به روزی که مربی خارجی سر ناسازگاری بگذارد آن وقت همه کارها یک جورایی تغییر می کند.کارلوس کروش بعد از ورود درخشان ظاهرا راه خروج را پیدا کرده است بنابراین این روزها همه را مقابل تیم ملی قرار می دهد. جناب کروش راههای نامناسبی را برای سر ذوق آوردن اهالی فوتبال جهت حمایت از تیم ملی برگزیده است او خود دعوایی را شروع کرد و حرف هایی را زد که نباید می زد اما اکنون که هر کس در مقام دفاع از خود در قبال اتهامات وارده سرمربی تیم ملی حرف می زند می گوید اینک زمان جنگ نیست.جنگ را بگذارید در زمین فوتبال برای بازی با آرژانتین.کارلوس کروش روز شنبه وقتی حمایت جناب وزیر ورزش و جوانان را گرفت به محل اقامت خود رفت و تخت گرفت خوابید تا بی خیال مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی شود. وقتی از کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال پرسیدند پس سرمربی ات کو ؟ پاسخ داد :آقای کروش حتماً دلایل خودش را داشته که به این مراسم نیامده و باید دلیل غیبتش را از خودش بپرسید.ماجرای قهرهای پشت سرهم کارلوس کروش در فوتبال ایران بی ربط با مسئولان فدراسیون فوتبال یا سازمان لیگ نیست.به بچه هم اگر هر چیز بخواهد بدهی یک وقت که پای خواسته اش پافشاری کنی از در لج و لجبازی وارد می شود درست مانند کارلوس کروش که این روزها با همه لج کرده و به باشگاه و سازمان لیگ و مربیان و حتی لباس تیم ملی "گیر" می دهد. گفته می‌شود کروش از انتخاب آل‌اشپورت به عنوان اسپانسر تیم ملی ناراحت است، اما کفاشیان می گوید : انتخاب اسپانسر بر عهده ماست و ما باید مشخص کنیم که با کدام اسپانسر به جام جهانی برویم. قرارداد فدراسیون با آل‌اشپورت امضا شده و ما 2، 3 سال است که با این پیراهن‌ها بازی می‌کنیم. اتفاقاً البسه آل‌اشپورت برای‌مان خوش‌یمن بوده که با آن به جام جهانی هم رفته‌ایم. کفاشیان این خبر که کروش اسپانسر دیگری را به فدراسیون معرفی کرده بود را تکذیب کرد.با آنکه خیلی ها نرفتن کروش به مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی را بی احترامی به مردم ایران می دانند اما کفاشیان می گوید او قصد بی احترامی به مردم را نداشته است. رییس فدراسیون فوتبال حتی از درخواست پول برای حضور در این مراسم توسط کروش ابراز بی اطلاعی کرد. با این اوصاف روزهای لجبازی سرمربی تیم ملی و احتمالا بایکوت خودخواسته او در فوتبال ایران ادامه دارد.او به کسانی که در این مدت با تمامی خواسته هایش راه آمدند و مو به مو دستورات سرمربی تیم ملی را اجرا کردند و لی لی به لا لای او گذاشتند سر ناسازگاری گذاشته و به نظر می رسد در فاصله 160 روزه تا بازی های جام جهانی، سرمربی پرتغالی تیم ایران با همه کس از در لجبازی وارد شده است.

برچسب ها: کروش
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حمید آبی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۵
خدا باید دست ایشان را رو كنه!
۰
۰

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها