jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۳۵۹۴۱   ۲۵ دی ۱۳۹۲  |  ۱۴:۴۳

پس از خرید باشگاه

بکام جزیره می خرد/تصویر

دیوید بکام هافبک سابق تیم ملی انگلیس قصد دارد یک جزیره در کشور باهاما خریداری کند.

بکام جزیره می خرد/تصویر

سایت جام جم ورزشی - دیوید بکام در روزهای بعد از بازنشستگی از فوتبال کارهای مختلفی انجام می دهد، فیلم بازی می کند، باشگاه فوتبال می خرد، بچه داری می کند و حالا خبر رسیده است که جناب بکام میلیونر قصد دارد یک جزیره بسیار زیبا در کشور باهاما خریداری کند. باهاما کشور کوچکی است که در بین آمریکا و کوبا قرار دارد و مشتمل بر جزایر کوچک و بزرگی است که پاتوق بسیاری از پولداران و چهره های سرشناس دنیا شده است. بکام که علاوه بر حضور در فوتبال از طریق مد و تبلیغات ثروت بسیار زیادی جمع کرده است قصد دارد در باهاما یک جزیره بخرد. البته او برای خرید این جزیره به همراه همسرش ویکتوریا ابتدا به باهاما سفر می کند تا ابتدا شرایط را بررسی کند. گفته می شود تصویری که در پایین می بینید جزیره ای است که بکام قصد دارد با مبلغی حدود 12 میلیون دلار آن را بخرد:

Leaf Cay - Bahamas, Caribbean

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها