jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۶۰۵۲۲۴ ۱۷ مهر ۱۳۹۲  |  ۲۲:۳۲

شاخص بورس دیروز با رسیدن به قله ۶۸ هزار واحدی سی‌امین رکورد خود را به ثبت رساند و بازار سرمایه را ۳۳۴ هزار میلیارد تومانی کرد.

به گزارش تسنیم، با پایان یافتن معاملات روز چهارشنبه بازار سرمایه، شاخص کل بورس با رشد ۹۵۱ واحدی به ارتفاع ۶۸ هزار و ۴۵۶ واحدی رسید تا رکورد تازه‌ای را در تاریخ بورس به ثبت برساند.

براساس این گزارش، دیروز در ۹۰ هزار و ۱۷۱ نوبت معاملاتی، یک میلیارد و ۵۳۰ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۷۲۰ میلیارد تومان دادوستد شد تا بازار سرمایه با رشد 41/1 درصدی نسبت به سه‌شنبه هفته جاری رکوردشکنی کند و ارزش کل بازار سرمایه کشور به عدد تاریخی ۳۳۴ هزار میلیارد تومان برسد.بر پایه این گزارش، شاخص بورس اوراق بهادار تهران که امسال را از ۳۸ هزار واحد آغاز کرده بود، دیروز با عبور از قله ۶۸ هزار واحد سی‌امین رکورد خود را به ثبت رساند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر