jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۵۹۷۹۶۳   ۲۶ شهريور ۱۳۹۲  |  ۱۰:۴۶

به دلیل کشیدگی همسترینگ

علی کریمی بازی لیگ را از دست داد

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی که دیروز دچار مصدومیت شد دیدار مقابل داماش گیلان را به طور قطعی از دست داد.

علی کریمی بازی لیگ را از دست داد

رسول صادق معاونت پزشکی تیم تراکتورسازی در گفت‌وگو فارس در مورد وضعیت مصدومیت علی کریمی گفت: علی کریمی در تمرین دیروز از ناحیه همسترینگ پای راست دچار کشیدگی شد. قرار است این بازیکن امروز از پای خود MRI بگیرد تا میزان مصدومیتش مشخص شود.

وی در مورد میزان مصدومیت کریمی خاطرنشان کرد: اگر عضله پای کریمی دچار پارگی شده باشد این بازیکن 21 روز نمی‌تواند به میدان برود اما اگر یک کشیدگی معمولی باشد حداقل 8 روز از مسابقات دور است به این ترتیب علی کریمی به طور قطعی دیدار مقابل داماش را در هفته دهم لیگ برتر از دست داده است.

صادق در مورد سرماخوردگی برخی بازیکنان اظهار داشت: به هر حال تعدادی از بازیکنان دچار سرماخوردگی شدند و در فصل شهریور و پاییز چنین سرما‌خوردگی‌هایی وجود دارد. خدا را شکر مشکل خاصی از این بابت نیست.

صادق در مورد وضعیت میلاد فخر‌الدینی گفت: این بازیکن مصدومیتش کاملا برطرف شده و از دیدارش مقابل صبای قم می‌توانست به میدان برود. خدا را شکر مصدومی نداریم و در تراکتور‌سازی وضعیت بسیار خوب است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر