jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۸۱۴۸۶   ۳۰ تير ۱۳۹۲  |  ۲۱:۳۸

دو سارق زورگیر در محدوده اتوبان امام علی(ع) هنگام زورگیری از یک شهروند دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سیروس کتابعلی، رئیس کلانتری 110 شهدا در این باره گفت: شب‌ شنبه گذشته مرد جوانی در بزرگراه امام علی (ع) به ماموران گشت انتظامی مراجعه و عنوان کرد: دقایقی پیش راننده و سرنشین یک دستگاه کامیون ایسوزو با تهدید قمه، دو عدد گوشی تلفن همراهم را زورگیری و فرار کردند. وی افزود: به دنبال شکایت مالباخته، ماموران موضوع را از طریق مرکز پیام به تمام واحدهای گشتی اعلام و طرح مهار را اجرا کردند. وی افزود: هنوز چنددقیقه‌ای از اجرای طرح مهار نگذشته بود که ماموران کامیون را مشاهده و با توقیف آن، متهمان را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند. در تحقیقات مشخص شد این دو متهم که خود را علی و بهزاد معرفی کردند، از سارقان زورگیر سابقه‌دار هستند که با تهدید قمه از این شهروند زورگیری کرده‌اند. کتابعلی ادامه داد: هر دو متهم در بازجویی به جرم خود اعتراف و عنوان کردند: با تعقیب شاکی در محدوده اتوبان، در مکانی خلوت راه وی را سد و با تهدید قمه دو عدد گوشی وی را سرقت کرده‌اند. رئیس کلانتری 110 شهدا با اشاره به این که در بازرسی بدنی متهمان دو عدد گوشی و یک قبضه قمه به دست آمد، یادآور شد: تحقیق در این زمینه ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر